Artani, Brunos: Festimi i Stresit për qëndrimin tënd ishte 100 për qind fals (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani, Brunos: Festimi i Stresit për qëndrimin tënd ishte 100 për qind fals (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 14:26

Diskutimi i Brunos dhe Artanit për Stresin dhe reagimet e tij ka vazhduar mbrëmë për një kohë të gjatë.

Banorët e Big Brother Vip Kosova flisnin sesa është i vërtetë gëzimi i Stresit, në Prime e së premtes, për qëndrimin e Brunos në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Bruno i tha Artani se beson se reagimi i Stresi është i vërtetë 100 për qind, ndërsa Artani e kundërshtoi duke u shprehur: “Festimi i Stresit për qëndrimin tënd ishte 100 për qind fals”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.