Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani, Brunos: A mendon që Stresi të konsideron ty finalist? (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 15:54

Artani dhe Bruno mbrëmë kanë diskutuar për një kohë të gjatë për disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova.

Artani e ka pyetur Brunon se çfarë mendimi ka lidhur me Stresin se a e sheh këtë të fundit në finalen e madhe të BBVK-ës.

Bruno ia ktheu se nuk mendon që Stresi e sheh në finale atë, por shtoi se as edhe banorët tjerë nuk e kanë këtë qëndrim rreth tij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.