Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artan Thaçi: Sinqerisht, jam i lumtur që fitoi Stresi dhe ia uroj këtë nga zemra (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 12:44

Ish konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi në natën e finales, pas eliminimit nga shtëpia e “Vëllait të Madh”, ka folur rreth dy finalistëve kryesorë, Stresit dhe Vedatit.

Artani e ka uruar përzemërsisht Stresin si triumfues i këtij edicioni të parë të BBVK-së, derisa ka thënë se rep artisti ka dhënë shumë për këtë format.

“Sinqerisht e them, jam i lumtur që ka fituar Stresi, pavarësisht që me Vedatin kam qëndruar gjatë gjithë kohës, nuk kemi pasur debat apo diçka”, ka thënë Artani pos tjerash.

Për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.