Artan Thaçi - i eliminuari i dytë në natën finale të Big Brother VIP Kosova - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artan Thaçi – i eliminuari i dytë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

NULL NULL
18.03.2023 01:18

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi është ë i eliminuari i dytë i mbrëmjes në spektaklin e natës finale të këtij formati televiziv.

Para tij, në bazë të votave të publikut është eliminuar edhe konkurrentja tjetër e BBVK-së, Mbresa Hajrullahu.

Finalja po vazhdon të bëhet akoma më enigmatike dhe më interesante, derisa lufta për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh po vazhdon të zhvillohet në mes të Juliana Nurës, Stresit dhe Vedat Bajramit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.