Arta: S'kam ardhur këtu të aktroj, se për aktrim "i fshij" krejt (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta: S’kam ardhur këtu të aktroj, se për aktrim “i fshij” krejt (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 23:39

Pjesë e darkës së sotme të nominuarve është edhe Arta, e cila nuk iu ka shpëtuar pyetjeve pikante.

“Si është e mundur që një aktore si ty të mos aktrojë në momente përgjatë lojës,oscari deri më tani shkon tek ju?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar Artës.

“Fillimisht kam ardhur si aktore kjo më karakterizon për profesionin tim por kush është Arta Selimi është një njeri i vdekshëm si gjithë të tjerët, edhe në asnjë moment nuk e kam shfrytëzuar aktrimin përveç kur kam bërë ndonjë ‘prank’ por edhe aty ballafaqohesh me emocione të vërteta”, ka thënë Arta pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.