Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta Selimi eliminohet nga Big Brother VIP Kosova

NULL NULL
24.02.2023 23:52

Publiku ka vendosur që konkurrentja që duhet menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Arta Selimi.

Arta ishte e nominuar bashkë me katër banorë të tjerë, përfshirë: Vedatin, Artanin, Mbresën dhe Brunon.

Kujtojmë se Arta ishte bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova që prej nisjes së këtij edicioni të parë me datën 5 dhjetor.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.