Arta për çiftin Urimi dhe Alisa: Dy njerëz 20 vjeç me pikëpamje të 75 vjeçëve, ishin tepër antikë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta për çiftin Urimi dhe Alisa: Dy njerëz 20 vjeç me pikëpamje të 75 vjeçëve, ishin tepër antikë (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 19:23

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Arta i ka thumbuar dy ish banorët e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, çiftin Alisën dhe Urimin.

Në një bisedë që ajo kishte me banorët e tjerë në oborrin e shtëpisë, ajo ka thënë se ishte zhgënjyer nga mentaliteti i dyshes që binte në kundërshtim me moshën e tyre të re.

“Nuk më patën pëlqyer. Dy njerëz 20 vjeçarë me pikëpamjet të 75 vjeçarve, se kështu kanë qenë shumë pozitivë, por kur kanë folur në lidhje me lidhjen kanë qenë tepër antikë”, ka thënë Arta pos tjerash.

Kujtojmë se çifti Alisa dhe Urimi ishin të parët që u eliminuan nga projekti gjigant – Big Brother VIP Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.