Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta i krahason Stresin e Julianën me një film vizatimor (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 22:48

Arta e ka komentuar raportin e Julianës dhe Stresit që është rregulluar ditëve të fundit brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka bërë një krahasim të dyshes në fjalë me një film vizatimor të viteve të 90-ta.

Për më shumë ndiqni videonë më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme