Arta i fishkëllon Xhulit, derisa i thotë "Xhyle, oj pllume, oj Xhyleshë ndalu" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta i fishkëllon Xhulit, derisa i thotë “Xhyle, oj pllume, oj Xhyleshë ndalu” (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 23:20

Mbrëmja e sotme e spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ka prodhuar një sërë përplasjesh, e një i tillë nuk mungoi as mes Xhulit e Artës.

Përderisa, Xhuli ka thënë të “ndihet krenare se është nga Drenica”, ajo po ashtu ka thënë se “Arta mund të mos e besojë këtë, sepse ka qenë duke u kënaqur në kohë lufte”.

Por, këtë e ka kundërshtuar Arta, derisa duke e ka thirrur në emrin “Xhylije” dhe i ka fishkëlluar për tu ndalur së foluri.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.