Arta: BBVK nuk fitohet vetëm me ironi, kjo është veç një nga karakteristikat e mia (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta: BBVK nuk fitohet vetëm me ironi, kjo është veç një nga karakteristikat e mia (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 23:42

Banorët e nominuar të javës po vazhdojnë të shijojnë darkën e shtruar enkas për ta, përfshirë edhe Artën.

“A mendon që vetëm me ironi fitohet Big Brother VIP Kosova?’, ishte një nga pyetjet drejtuar Artës.

“Ironia vjen aty ku e ka vendin, ama besoj që e din që nuk jam aq ironike. Por jo, nuk fitohet vetëm me ironi. Ironia është vetëm njëra ndër elementet që më karakterizon jashtë por kam dhe plotë kualitete të tjera”, ka thënë Arta pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.