19:47, 16 Korrik 2019

Arta Bajrami ka publikuar këngën e re.

Projekti quhet “Ske dit mem dasht” dhe është i shoqëruar me videoklip, njofton Klan Kosova.

Për këtë këngë është përkujdesur vëllai i saj Don Arbas.

Konkurs Pune

Lexo më shumë