Arsyet e lamtumirës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arsyet e lamtumirës

NULL NULL
02/03/2017

Luis Enrique ka treguar vendimin e tij për tu larguar nga Barcelona në fund të sezonit.

Askush nuk është befasuar me këtë vendim, pasi të gjitha shenjat kanë treguar se ai do të ikë më 30 qershor.

Por pse po largohet spanjolli?

Sepse, ai është ngopur dhe lodhur. Ai thuhet se ka nuhatur gjithçka nga fillimi i sezonit, madje ka vite që ka qenë nën një stres të madh.

Marca shkruan, se Enrique nuk ka dashur të bëhet njeriu më i pasur në varreza.

Madje edhe fjalët e fundit të mediave në lidhje me të ardhmen e Enrique, kanë pasur ndikim të madh./Klan Kosova/