11:50, 25 Maj 2020

Arsenali i është bashkuar garës për transferimin e Philippe Coutinho-s, sipas raportimeve nga Le10Sport.

Braziliani pritet që të kthehet te Barcelona pasi t’i ketë përfunduar periudha e huazimit te Bayer Munchen, dhe një sërë klubesh angleze po synojnë që ta marrin në radhët e veta.

Chelsea tashmë është raportuar se po interesohet për ish-lojtarin e Liverpool-it, ndërkaq tani mësohet se lojtari është ëndërr e trajnerit të Topçinjve, Mikel Arteta.

Konkurs Pune

Lexo më shumë