Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arsenali do Xavi Simonsin

NULL NULL
18.04.2023 00:15

Arsenali është vënë në kërkim të yllit të Paris Saint-Germainit u huazuar te PSV Eindhoveni, Xavi Simons.

Sipas Fichajes, lideri i Premier Ligës pritet që të hyjë në garë për transferimin e 19-vjeçarit.

Topçinjtë pritet që të përballen me konkurrencë nga Chelsea dhe Liverpooli për firmën e tij.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.