15:54, 10 Korrik 2020

Arsenali do të ballafaqohet me tre rivalë në mënyrë që t’i sigurojë shërbimet në mënyrë permanente të Dani Ceballos, raporton Express Sport.

Milan, Valencia dhe Real Betis janë tri klubet e tjera që kanë shprehur interesim në transferimin e mesfushorit spanjoll.

Ceballos, kartonin e të cilit e mban Real Madridi, e ka kaluar kampanjën 2019-2020 si huazim te “Emirates Stadium” .

Konkurs Pune

Lexo më shumë