Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arsenal gjatë verës në Kosovë?

NULL NULL
02.05.2015 16:37
Lajmin se Arsenal gjatë verës mund të vij në Kosovë e kanë bërë të ditur tifozët kosovarë të klubit londinez, në uebfaqen e tyre arsenal.kosova.com

Arsenal mund të vij për të zhvilluar një ndeshje miqëosre në Kosovë, gjatë verës së ardhshme.

Ky lajm ka rrjedhur nga  tifozët e këtij klubi përmes uebfaqes së tyre “arsenal-kosova.com.

“Për fansat e Arsenalit nga Kosova mund të jetë ky një lajm i mrekullueshëm, pasi ata mund ta kenë mundësinë ta shohin klubin që simpatizojnë në Kosovë”, është thënë në njoftimin e uebfaqes arsenal-kosova.com.

“Pas turneut që do të ketë Arsenal në Azi (Singapor) në verë për ndeshje parasezonale drejtuesit e klubit kanë menduar që të zhvillojnë ndeshje miqësore edhe me disa vende nga Evropa jug-lindore”.

“Për disa, këto fjalë janë të pabesueshme, por është shumë e vërtet se klubi nga Londra ka mundësi që në verë ta zhvillojnë një miqësore në Kosovë.

“Do të presim edhe verifikimin zyrtar nga Arsenali pas disa ditëve”, thuhet në këtë njoftim.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.