Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arsenal 0 – 2 West Ham

NULL NULL
09.08.2015 15:31

West Ham ka fituar me rezultat 2:0.

Mauro Zarate ka realizuar golin e dytë, për të shënuar kështu befasinë e parë në Premier Ligë.

Ishte minuta e 57 kur shënoi argjentinasi.


Skuadra e Arsenalit e ka përfunduar pjesën e parë në disavantazh, pasi West Ham ka kaluar në epërsi në minutën e 43-të të takimit  me golin e  Kouyate.

Kjo është gjiroja e parë e Premier Ligës, dhe këtë vit Arsenal llogaritet pretendent për titull kampion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.