15:00, 12 Korrik 2018

Ylli pornografk Stormy Daniels, e cila pretendon se në 2016 pati një aferë dhe se fjeti me Presidentin amerikan Donald Trump, është arrestuar gjatë një shfaqje në një klub striptizi në Ohajo.

Avokati i saj Michael Avenatti, e ka cilësuar arrestimin e saj si ”politikisht të motivuar”, njofton Klan Kosova.

Raportohet se ajo u arrestua për dyshimin se e la një klient ta prekte Stormy Daniels kur ishte në skenë.