10:25, 30 Maj 2020

Një i dyshuar nga Siria është arrestuar dje në Qendrën e Azilit në Magure pasi e kishte kanosur me fjalë dhe e kishte goditur me këmbë veturën e kuzhinierit, njofton Klan Kosova.

Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se e gjithë kjo ka ndodhë si pasojë e një fjalosje të çastit rreth ushqimit.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë