Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet serbi që përplasi për vdekje turisten gjermane

NULL NULL
10.05.2023 11:39
policia shqiperi
policia shqiperi

Policia në Shqipëri ka arrestuar serbin e identifikuar si S.M pasi përplasi makinën që drejtohej nga një shtetase gjermane, e cila për fat të keq humbi jetën.

Aksidenti ndodhi dje në aksin rrugor “Qafë Thanë-Prrenjas”, ku kamioni që drejtohej nga 50-vjeçari, është përplasur me automjetin që drejtohej nga shtetasja gjermane U. S., 56 vjeçe.

Si pasojë e këtij aksidenti, ka humbur jetën 56-vjeçarja dhe është dëmtuar shtetasi P. K., pasagjer në automjetin që drejtohej nga kjo shtetase. /euronews.al

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.