Arrestohet prishtinasi, sulmoi fizikisht mbrëmë bashkëshorten - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet prishtinasi, sulmoi fizikisht mbrëmë bashkëshorten

NULL NULL
18.03.2023 08:42

Një burrë është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti dyshohet se pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurori, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Rasti ndodhi mbrëmjen e së premtes, njoftoi policia, transmeton Klankosova.tv.