Arrestohet pasi tentoi të hynte me dhunë në QKUK - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet pasi tentoi të hynte me dhunë në QKUK

NULL NULL
10/09/2018

Një person ka njoftuar se derisa ishte në vendin e tij të punës një person tjetër me dhunë duke ekspozuar edhe një armë zjarri ka dashur të hyjë në repartin e gjinekologjisë.

Patrulla policore ka identifikuar dhe ka lokalizuar të dyshuarin ku në automjetin e tij ka gjetur dhe ka konfiskuar një armë me gaz, me një karikator pa fishekë kal.9mm.

I dyshuari pas arrestimit dhe intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.