Arrestohet pasi sulmon zyrtarin policor - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet pasi sulmon zyrtarin policor

NULL NULL
17/08/2019

Në Ferizaj më 16 qershor është arrestuar një i dyshuar i cili ishte në arrati.

Gjatë arrestimit i dyshuari ka sulmuar një zyrtarë policor dhe si pasoj e kësaj është lënduar edhe një zyrtar tjetër.

I dyshuari dhe zyrtarët policor kanë pranuar tretman mjekësor, njofton Klan Kosova

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.