Arrestohet një person pasi largoi gruan nga shtëpia - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person pasi largoi gruan nga shtëpia

NULL NULL
28.04.2023 10:29
policia arrestim

Të enjten në Fushë Kosovë është arrestuar një person nën dyshimin që e ka larguar nga shtëpia një grua e cila më pas është dërguar në strehimore.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se e ka larguar nga shtëpia viktimën femër kosovare”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe e njëjta është vendosur në strehimore”.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”.