Arrestohet një person në Prishtinë, rrahu nënën e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Prishtinë, rrahu nënën e tij

NULL NULL
18.05.2023 09:10
policia arrestim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi i njëjti e ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht nënën e tij kosovar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.