Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Pejë, Policia i gjen 13 gramë marihuanë

NULL NULL
29.04.2023 09:39
policia arrestimi
policia arrestimi

Një person është arrestuar në fshatin Treboviq të Pejës, pasi te i njëjti gjatë një kontrolli Policia e Kosovës i ka gjetur 13 gramë Marihuanë.

Sipas njoftimit të Policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.