Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Pejë për dhunimin e një të miture

NULL NULL
01.12.2023 08:39
Arrestim
Foto ilustruese: Arrestimi

Është arrestuar një person në Pejë, për dyshimin se ka dhunuar një të mitur, rast ky që kishte ndodhur më 4 nëntor të këtij viti.

Policia ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, shkruan Klankosova.tv.

“Pejë 04.11.2023 . Lidhur me rastin, me 30.11.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se ka kryer veprën e cekur. Viktima femër kosovare e mitur, pas ekzaminimit është liruar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.