Arrestohet një person në Mitrovicë për posedim të substancave narkotike - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Mitrovicë për posedim të substancave narkotike

NULL NULL
20.02.2023 09:26
Arrestimi

Është arrestuar një person në Mitrovicë për posedim të substancave narkotike.

Policia bën të ditur se gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar 682.3 gram marihuanë, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin e bazuar se ai në veturën e tij posedon substancë narkotike. Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar 682.3 gram marihuanë, një peshore elektrike po ashtu janë konfiskuar edhe vetura dhe telefoni i tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.