Arrestohet një person në Malishevë, rrahu nënën dhe gjyshen - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Malishevë, rrahu nënën dhe gjyshen

NULL NULL
18.05.2023 08:46
policia

Një person është arrestuar në Malishevë.

Ai dyshohet se rrahu nënën dhe gjyshen e tij.

E arsye për këtë ngjarje thuhet se ato nuk i kanë dhënë para.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktimave u është ofruar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv/Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS