Arrestohet një person në Lipjan, dyshohet se e rrahu gruan me të cilën po bashkëjetonte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Lipjan, dyshohet se e rrahu gruan me të cilën po bashkëjetonte

NULL NULL
20.05.2023 09:16
arrestimi

Një person është arrestuar të enjten rreth orës 13 e 45 në Lipjan, pasi dyshohet se e ka rrahur bashkëjetuesen.

Sipas policisë, viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërkaq i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se pas një mosmarrëveshjeje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar me të cilin bashkëjeton. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është shoqëruar në stacionin policor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.