Arrestohet një person në Istog, pasi sulmoi gruan dhe të bijën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Istog, pasi sulmoi gruan dhe të bijën

NULL NULL
08.04.2023 10:05
Arrestimi

Është arrestuar një person në Istog, pasi dyshohet se ka rrahur gruan dhe të bijën.

Sipas policisë, i dyshuari ishte nën ndikimin e alkoolit me 0.84 promilë në momentin e sulmit.

Viktimave u është ofruar trajtim mjekësor, ndërkaq me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.