Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Fushë-Kosovë, e mashtroi një tjetër se do ta pajiste me vizë

NULL NULL
30.01.2023 14:05

Një person është arrestuar të dielën rreth orës 21 e 40 në Fushë-Kosovë, nën dyshimin se e ka mashtruar ankuesin për rregullimin e një vize.

Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, për shkak se viktimës mashkull i kishte marrë para në këmbim të rregullimit të një vize”, thuhet në raportin e policisë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.