Arrestohet një person në Ferizaj, dyshohet se i dehur dëmtoi derën e hyrjes së një banese - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Ferizaj, dyshohet se i dehur dëmtoi derën e hyrjes së një banese

NULL NULL
06.03.2023 08:57

Policia ka bërë të ditur se është arrestuar një person në Ferizaj.

Dyshohet se i njëjti në gjendje të dehur kishte dëmtuar derën e hyrjes së një banese, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti në gjendje të dehur kishte dëmtuar derën e hyrjes së një banese. Me vendim të prokurorit,  i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.