Arrestohet një person, dyshohet se e kërcënoi partneren se do t'ia dhunonte vajzën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person, dyshohet se e kërcënoi partneren se do t’ia dhunonte vajzën

NULL NULL
02.04.2023 09:20
arrestohet

Një grua nga Fushë Kosova ka raportuar në policisë me partneri me të cilin ishte duke bashkëjetuar, e kishte kërcënuar se do t’ia dhunonte vajzën e mitur.

Në njoftimin e policisë thuhet se paraprakisht i dyshuari e kishte ofenduar ankuesen pas një mosmarrëveshjeje.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.