12:00, 20 Qershor 2019

Një person në Klinë është arrestuar dje nga Policia për veprën penale organizim i skemave piramidale.

“Me 19.06.2019  është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale të lartcekur”.

“Njësitet policore gjatë kontrollit në disa lokale kanë gjetur dhe konfiskuar disa shtëpiza kompjuteri”.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë