Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një burrë në Vushtrri, dyshohet për dhunim

NULL NULL
10.03.2023 09:26
Arrestimi policia
Arrestimi policia

Policia ka arrestuar një burrë në Vushtrri për veprën penale “dhunim”.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur dje mes orës 19:00 – 20:00 teksa i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton Klankosova.tv.

“Vushtrri 09.03.2023-19:00-20:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti e ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit viktima dërgohet për ekzaminim mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.