Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një burrë në Gjirokastër, rrihte gruan në prani të vajzës

NULL NULL
25.02.2024 19:16
policia
Foto ilustruese. Policia e Shqipërisë

Policia e Gjirokastrës ka parandaluar një konflikt në një familje.

Një 43-vjeçar është arrestuar pasi dhunonte bashkëshorten, në prezencë të vajzës së tyre të mitur.

I dyshuari gjithashtu kundërshtoi me forcë efektivët e policisë gjatë shoqërimit, shkruan abcnews.al, transmeton Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.