Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një 44-vjeçar në Kavajë, dyshohet se theri me thikë një person

NULL NULL
25.06.2024 18:03
Policia e Shqipërisë: Foto ilustruese
Policia e Shqipërisë: Foto ilustruese

Një 44-vjeçar është arrestuar në Kavajë, pasi i njëjti dyshohet se ka theru me thikë një 57-vjeçar.

Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur pas një një konflikti, shkruan Abcnews.al, transmeton Klankosova.tv.

Aktualisht i theruri me thikë ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.