Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një 36-vjeçar nga Pogradeci, dyshohet se ngacmoi seksualisht një të mitur

NULL NULL
25.03.2023 12:40
Policia e Shqipërisë

Është arrestuar një 36-vjeçari nga Pogradeci, i cili ishte në kërkim nga policia, pasi dyshohet për ngacmim seksual ndaj një të mituri.

Bëhet e ditur se në gusht të muajit të kaluar, ai e ka ngacmuar një 15-vjeçar, që është djali i bashkëjetueses së tij, raporton TCh, transmeton Klankosova.tv.

Sipas njoftimit, i mituri ka pranuar ngacmimet, duke thënë se e ka prekur në mënyrë të papërshtatshme.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.