Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet në Kumanovë ekipi i Kohës Ditore

NULL NULL
10.05.2015 17:12
Ekipi i gazetarëve të “Kohës Ditore”, gazetari Fitim Gashi dhe Ilir Hamiti janë arrestuar nga policia në Kumanovë.

Ata kishin qenë në kryerje të detyrës në momentin kur janë ndaluar nga Policia e Maqedonisë, dhe aktualisht po qëndrojnë në stacionin policor në këtë qytet.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.