11:20, 23 Korrik 2019

Policia Kufitare në fshatin Novosellë ka arrestuar dje të dyshuarin mashkull – shtetas i Kubës, pasi që i njëjti kishte kaluar kufirin ilegalisht nga Serbia për në Kosovë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në Gjykatë dhe është marr vendim që të deportohet, njofton Klan Kosova

I dyshuari është depërtuar rreth orës 18:10 në PKK Dheu i Bardhë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë