Arrestohet i mituri për tentim-dhunimi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet i mituri për tentim-dhunimi

NULL NULL
11/06/2021

Është arrestuar një i mitur në Shtërpcë pasi ka tentuar të dhunojë një të mitur.

Policia njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.