Arrestohet i dyshuari që shtiu me armë në Drenas - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet i dyshuari që shtiu me armë në Drenas

NULL NULL
03.02.2023 09:19

Të enjten në Drenas është arrestuar një person nën dyshimin se ka shtënë me armë zjarri.

Organet e rendit bëjnë të ditur se njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë sekuestruar një pushkë gjuetie me leje të skaduar, tre fishekë dhe një gëzhojë, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.