Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një femre në Mitrovicë të Jugut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet i dyshuari për dhunimin e një femre në Mitrovicë të Jugut

NULL NULL
12.05.2023 12:01
dhunim

Në Mitrovicë të Jugut është arrestuar një person i cili dyshohet se në natën e datës 10.05.2023 e ka keqtrajtuar seksualisht një femër.

Policia njofton se në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.