Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet i dyshuari për 5 raste të vjedhjeve në Prishtinë

NULL NULL
26.09.2023 12:16
vjedhje

Policia e Kosovës njofton se të hënën pas hetimeve të zhvilluara është identifikuar një mashkull kosovar si i dyshuar lidhur me pesë raste të vjedhjeve që kanë ndodhur në kohë dhe lokacione të ndryshme në Prishtinë.

Bëhet e ditur se i dyshuari është intervistuar në prezencë të avokatit dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.