Arrestohet gjakovari që vodhi një biçikletë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet gjakovari që vodhi një biçikletë

NULL NULL
20.04.2023 10:19

Një person është identifikuar dhe arrestuar në Gjakovë, për rastin e një vjedhjeje të një biçiklete në rrugën “Beqir Kastrati”, më datën 11 prill.

Pas identifikimit doli se i njëjti kishe edhe vepra të tjera të lidhura me vjedhje.

Ai më pas është dërguar në mbajtje, ndërsa biçikleta i është kthyer pronarit. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.