17:40, 13 Qershor 2018

Farrah Abraham u arrestua të martën në hotelin Beverly Hills nën dyshimin se u rrah me një punonjës.

27-vjeçarja thuhet se u kap me punonjësin në mbrëmje të cilin e goditi. Policia u thirr në vendngjarje dhe sipas mediave të huaja, besohet se artistja ishte nën ndikimin e alkoolit.

Asnjë deklaratë zyrtare nuk është bërë akoma.