19:05, 11 Korrik 2018

Policia e ka arrestuar edhe të dyshuarin e dytë për vrasjen e reperit XXXTentacion.

Sipas policëve, 22 vjeçari i quajtur Michael Boatwright, është arrestuar pas akuzave për drogë më 5 korrik, dhe më pas ka edhe për vrasje të shkallës së parë pesë ditë më pas.

Detektivët thonë se Boatwright është doras në vdekjen e XXX, dhe kanë shtuar se ende po e këkrojnë dorasin tjetër.