Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet deçanasi, gjatë kontrolleve te mjeku iu gjet marihuanë e brisk

NULL NULL
06.05.2023 09:17
Pranga

Është arrestuar një person pasi i njëjti kishte shkuar për të kërkuar ndihmë në QKMF-në në Deçan, ndërsa mjekët kanë raportuar se i njëjti kishte sjellje agresive.

Policia ka bërë të ditur se gjatë kontrollit, janë gjetur e konfiskuar 5.4 gramë marihuanë dhe një brisk.

“Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.