13:21, 28 Mars 2020

Policia ka arrestuar një burrë në Prishtinë pasi kishte përdorur dhunë ndaj bashkëshortes dhe bijave të tij,

Rasti ka ndodhur dje, pasdite, njofton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë